Skupina Cpl

Cpl sa skladá z niekoľkých spoločností pôsobiacich v Európe.

Cpl Jobs


CPL.ieCPL Jobs je personálno-poradenská spoločnosť, založená v Írsku v roku 1989, ktorá v súčasnosti pôsobí v regióne strednej a východnej Európy. Pobočky CPL Jobs sa nachádzajú na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Írsku a Veľkej Británii. Na slovenskom trhu sa CPL Jobs pohybuje od roku 2005 a svoje služby poskytuje klientom v nasledovných sektoroch: IT & Telekomunikácie, Financie a účtovníctvo, Zákaznícky servis, Pozície s jazykovými kombináciami, Ľudské zdroje, Výroba, Logistika, Obchod, Marketing

CPL Resources


CPL.ieCPL Resources je v Írsku lídrom na trhu v odbore riešenia ľudských zdrojov v špecializácii na nábor zamestnancov do trvalého pracovného pomeru, personálny lízing i na najímanie kontraktorov na rôzne projekty podľa špecifických potrieb zákazníka. CPL resources vyhľadáva kandidátov v týchto oblastiach: IT, Obchod a marketing, Inžiniering, Nákup, Zdravotníctvo, Farmaceutický priemysel, Maloobchod, Ľudské zdroje, Pozície s jazykovými kombináciami, Zákaznícky servis

Career Consultants


Career consultants - alebo Kariérni konzultanti - sú skúsení odborníci v kariérnom koučingu a mentoringu, pracovnej psychológii, HR službách a outplacemente.

Careers Register


Career Registers Careers Register je jednou z najprestížnejších írskych náborových agentúr, ktorá sa špecializuje na nábor zamestnancov v oblasti účtovníctva, financií, administratívy a práva a to formou trvalého pracovného pomeru či personálneho lízingu.

Flexsource


Flexsource je vedúcou írskou personálnou agentúrou v technickom a výrobnom sektore. Klientom poskytuje služby v rámci náboru a taktiež managed services riešení (outsourcing interných procesov klienta).

Interaction


Interaction sa špecializuje na poskytovanie riešení v oblasti outsourcingových služieb, v zameraní predovšetkým na call centrá, ktoré najčastejšie vyhľadávajú kandidátov so znalosťou viacerých jazykov.

Kate Cowhig


Kate Cowhig bola založená v roku 1990 a stala sa vedúcou personálnou agentúrou v zameraní na špecialistov v zdravotníckom sektore Írska a Veľkej Británie. V súčasnosti pôsobí aj na Novom Zélande, Austrálii a strednom východe.

Kenny-Whelan


Spoločnosť Kenny-Whelan bola založená v roku 1976 a momentálne poskytuje svoje služby pre spoločnosti najmä v oblasti farmácie, biotechnológie a zdravotníckych pomôcok.

Nifast


Nifast je ďalšia z členov skupiny CPL, ktorá je poprednou spoločnosťou organizujúcou tréningy a konzultácie v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Nifast spolupracuje s inštitúciami ako IOSH, FETAC, IITD, RoSPA, RSA, FÁS (CTTL), RTITB, NISO & IHF.

Private Home Care


Private Home Care je významný írsky poskytovateľ nezdravotnej starostlivosti. Pre svojich klientov zabezpečuje predovšetkým opatrovateľov pre seniorov, ktorí si želajú zostať v domácom prostredí.

Servisource


Servisource je jednou z najinovatívnejších personálnych agentúr v Írsku. Ponúka širokú škálu outsourcingových služieb v oblasti HR, spracovania miezd, tréningov, náboru a výberu kandidátov.

Tech Skills Resources


Tech Skills Resources poskytuje náborové služby pre spoločnosti v stavebnom a inžinieringovom odvetví, či architektúre. Založená v roku 2000, Tech Skills sa stala vedúcim poskytovateľom HR služieb v Írsku – či už sa jedná o trvalý pracovný pomer, živnostníkov alebo personálny lízing.

Thornshaw Scientific


Posledným členom skupiny CPL je spoločnosť založená v roku 1999 – Thornshaw Scientific – ktorá má pobočky v rámci celej Európy. V súčasnosti poskytuje služby vo farmaceutickom a biofarmaceutickom priemysle, taktiež v sektore klinického výskumu a zdravotníckych pomôcok.