O Cpl Jobs

S viac ako 24-ročnými skúsenosťami v oblasti náboru zamestnancov, CPL Jobs ponúka komplexnú podporu svojim zákazníkom v každej fáze náborového procesu, bez ohľadu na odvetvie alebo typ spoločnosti.

Zakladáme si na budovaní dlhodobých profesionálnych vzťahov a udržiavaní najvyššieho štandardu služieb poskytovaných našim kandidátom a klientom.

Konzultanti CPL Jobs majú rozsiahle znalosti súčasných trendov vo vybraných oblastiach ekonomiky. Poskytujeme širokú škálu flexibilných poradenských a HR riešení, na základe ktorých môžeme rýchlo reagovať na špecifické potreby zákazníkov.

Schopnosť prispôsobiť naše služby individuálnym požiadavkám zákazníkov je základom nášho úspechu.

Naši konzultanti poskytujú komplexné služby v týchto oblastiach:
  • Účtovníctvo a financie
  • IT & Telekomunikácie
  • Ľudské zdroje
  • Inžiniering
  • Pozície pre centrá zdieľaných služieb (SSC, BPO) a pozície so znalosťou viacerých jazykov
Vďaka bohatej databáze s vyše miliónom aktuálnych životopisov, širokej sieti kontaktov a rozsiahlej znalosti trhu, sme schopní zabezpečiť akýkoľvek náborový proces.

Našim mottom je „Placing people first“ – nájsť prácu pre našich klientov je prvoradé. Snažíme sa budovať silné vzťahy s našimi klientmi a kandidátmi, aby sme lepšie pochopili ich potreby a pomohli dosahovať ich ciele.

Vďaka konzultantom CPL Group sa nám minulý rok podarilo umiestniť viac ako 22 000 ľudí v celej Európe.

Kľúčové hodnoty CPL


Kľúčové hodnoty definujú, ako sa správame a ako sa rozhodujeme vo vzťahu k našim klientom, kandidátom, našim zamestnancom a akcionárom.

  • Customer focus – Dokonalosť vo všetkom, čo robíme pre našich klientov a interných zákazníkov, s dôrazom na inovatívny prístup.
  • Accountability – Pristupovanie k úlohám a práci ako k celku – od začiatku až do konca - a nie len ako k čiastkovej zodpovednosti. “Nič nie je hotové, pokiaľ nie je všetko dokončené.”
  • Respect – Zásadovosť, férový prístup, načúvanie, spolupráca, vnímavosť a schopnosť reakcie
  • Effective communication – Zrozumiteľnosť v komunikácii, otvorenosť a ochota načúvať umožňuje porozumieť požiadavkám.
  • Empowerment – podpora ľudí v maximalizácii ich potenciálu. Podnikateľský duch a vášeň vo všetkom, čo robíme.
CPL Core Values

Čo o nás hovoria naši klienti


„Vďaka oddanosti a výbornej starostlivosti o zákazníka, CPL Jobs vyniká nad ostatnými personálnymi agentúrami. Vzhľadom k vyššie uvedenému by sme odporučili CPL Jobs ako vhodného partnera pre riadenie náborového procesu.”

ProLogis

„Projekty riadené konzultantmi CPL Jobs sú vždy na najvyššej úrovni kvality. Profily, ktoré sú nám prezentované, vždy odzrkadľujú naše očakávania.”

Metro Group

„CPL Jobs rýchlo reaguje na naše potreby a komunikácia s nimi je vždy bezproblémová. Vždy vyvinú maximálne úsilie k vyhľadaniu kvalifikovaných kandidátov.”

IBM BTO

„Tím CPL konzultantov vedie projekty na najvyššej úrovni kvality a profesionality. CPL Jobs nanajvýš odporúčame ako spoľahlivého a kompetentného partnera pri zavádzaní náborových požiadaviek do spoločnosti. ”

Sodexo Polska